PRZYJAZDY.PLBiałystok
 czwartek, 18 IVpiątek, 19 IVsobota, 20 IVniedziela, 21 IV 

Odjazdy komunikacji miejskiej z przystanku 1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej

rozkład jazdy obowiązuje 2024-04-18

04
4:10
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 410 → Halicka - Pętla 448 🚳 ♿
4:25
Al. Piłsudskiego - Kościelna 419 → Katrynka 443 🚳 ♿
4:31
Elektrociepłownia - Pętla 428 → Niewodnicka - Spokojna 504 🚲 ♿
4:38
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 438 → Halicka - Pętla 516 🚳 ♿
4:43
Elektrociepłownia - Pętla 440 → Transportowa - Pętla 512 🚳 ♿
05
5:04
Elektrociepłownia - Pętla 501 → Niewodnicka - Spokojna 537 🚲 ♿
5:21
Wiejska - Pogodna 506 → Zagumienna 525 🚲 ♿
5:21
Elektrociepłownia - Pętla 518 → Transportowa - Pętla 550 🚳 ♿
6:01
Kleosin - Kraszewskiego 533 → Zagumienna 605 🚲 ♿
5:42
Gen. Maczka - Świętokrzyska 534 → Niewodnicka - Spokojna 615 🚲 ♿
5:41
Al. Piłsudskiego - Kościelna 535 → Katrynka 559 🚳 ♿
5:53
Elektrociepłownia - Pętla 550 → Transportowa - Pętla 622 🚳 ♿
6:09
Wiejska - Pogodna 554 → Zagumienna 613 🚲 ♿
06
6:10
Gen. Maczka - Świętokrzyska 602 → Niewodnicka - Spokojna 643 🚲 ♿
6:13
Elektrociepłownia - Pętla 610 → Transportowa - Pętla 642 🚳 ♿
6:18
Al. Piłsudskiego - Kościelna 612 → Katrynka 636 🚳 ♿
6:42
Kleosin - Kraszewskiego 614 → Zagumienna 646 🚲 ♿
6:28
Elektrociepłownia - Pętla 625 → Niewodnicka - Spokojna 702 🚲 ♿
6:33
Elektrociepłownia - Pętla 630 → Transportowa - Pętla 704 🚳 ♿
6:59
Kleosin - Kraszewskiego 631 → Zagumienna 703 🚲 ♿
6:50
Al. Piłsudskiego - Kościelna 643 → Katrynka 708 🚳 ♿
6:56
Gen. Maczka - Świętokrzyska 647 → Niewodnicka - Spokojna 730 🚲 ♿
6:53
Elektrociepłownia - Pętla 650 → Transportowa - Pętla 724 🚳 ♿
7:22
Kleosin - Kraszewskiego 651 → Zagumienna 727 🚲 ♿
07
7:12
Elektrociepłownia - Pętla 709 → Transportowa - Pętla 743 🚳 ♿
7:12
Elektrociepłownia - Pętla 709 → Niewodnicka - Spokojna 746 🚲 ♿
7:20
Al. Piłsudskiego - Kościelna 713 → Wasilków - Kościelna 750 🚳 ♿
7:46
Kleosin - Kraszewskiego 715 → Zagumienna 751 🚲 ♿
7:33
Elektrociepłownia - Pętla 730 → Transportowa - Pętla 804 🚳 ♿
7:39
Gen. Maczka - Świętokrzyska 730 → Niewodnicka - Spokojna 813 🚲 ♿
8:08
Kleosin - Kraszewskiego 737 → Zagumienna 813 🚲 ♿
7:47
Elektrociepłownia - Pętla 744 → Niewodnicka - Spokojna 821 🚳 ♿
7:53
Al. Piłsudskiego - Kościelna 746 → Wasilków - Cmentarz 819 🚳 ♿
7:53
Elektrociepłownia - Pętla 750 → Transportowa - Pętla 824 🚳 ♿
8:28
Kleosin - Kraszewskiego 757 → Zagumienna 833 🚲 ♿
08
8:10
Gen. Maczka - Świętokrzyska 801 → Niewodnicka - Spokojna 844 🚲 ♿
8:13
Elektrociepłownia - Pętla 810 → Transportowa - Pętla 844 🚳 ♿
8:21
Elektrociepłownia - Pętla 818 → Niewodnicka - Spokojna 855 🚲 ♿
8:49
Kleosin - Kraszewskiego 818 → Zagumienna 854 🚲 ♿
8:33
Elektrociepłownia - Pętla 830 → Transportowa - Pętla 904 🚳 ♿
8:38
Elektrociepłownia - Pętla 835 → Niewodnicka - Spokojna 912 🚲 ♿
9:08
Kleosin - Kraszewskiego 837 → Zagumienna 913 🚲 ♿
8:45
Al. Piłsudskiego - Kościelna 838 → Sochonie - Pętla 905 🚳 ♿
8:52
Elektrociepłownia - Pętla 849 → Transportowa - Pętla 923 🚳 ♿
9:28
Kleosin - Kraszewskiego 857 → Zagumienna 933 🚲 ♿
9:00
Elektrociepłownia - Pętla 857 → Niewodnicka - Spokojna 934 🚲 ♿
09
9:11
Elektrociepłownia - Pętla 908 → Transportowa - Pętla 942 🚳 ♿
9:44
Kleosin - Kraszewskiego 913 → Zagumienna 949 🚲 ♿
9:22
Elektrociepłownia - Pętla 919 → Niewodnicka - Spokojna 956 🚳 ♿
9:39
Elektrociepłownia - Pętla 936 → Transportowa - Pętla 1010 🚳 ♿
9:43
Al. Piłsudskiego - Kościelna 936 → Sochonie - Pętla 1004 🚳 ♿
10:08
Kleosin - Kraszewskiego 937 → Zagumienna 1013 🚲 ♿
9:52
Gen. Maczka - Świętokrzyska 943 → Niewodnicka - Spokojna 1026 🚲 ♿
10
10:35
Kleosin - Kraszewskiego 1004 → Zagumienna 1040 🚲 ♿
10:11
Elektrociepłownia - Pętla 1008 → Niewodnicka - Spokojna 1045 🚲 ♿
10:19
Elektrociepłownia - Pętla 1016 → Transportowa - Pętla 1050 🚳 ♿
10:46
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1037 → Niewodnicka - Spokojna 1120 🚲 ♿
11:11
Kleosin - Kraszewskiego 1040 → Zagumienna 1116 🚲 ♿
10:59
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1052 → Wasilków - Kościelna 1130 🚳 ♿
11:01
Elektrociepłownia - Pętla 1058 → Niewodnicka - Spokojna 1135 🚳 ♿
11
11:07
Elektrociepłownia - Pętla 1104 → Transportowa - Pętla 1138 🚳 ♿
11:35
Kleosin - Kraszewskiego 1104 → Zagumienna 1140 🚲 ♿
11:24
Elektrociepłownia - Pętla 1121 → Niewodnicka - Spokojna 1158 🚲 ♿
12:02
Kleosin - Kraszewskiego 1131 → Zagumienna 1207 🚲 ♿
11:47
Elektrociepłownia - Pętla 1144 → Transportowa - Pętla 1218 🚳 ♿
11:57
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1148 → Niewodnicka - Spokojna 1231 🚲 ♿
12
12:31
Kleosin - Kraszewskiego 1200 → Zagumienna 1236 🚲 ♿
12:15
Elektrociepłownia - Pętla 1212 → Niewodnicka - Spokojna 1249 🚲 ♿
12:23
Elektrociepłownia - Pętla 1220 → Transportowa - Pętla 1254 🚳 ♿
13:02
Kleosin - Kraszewskiego 1231 → Zagumienna 1307 🚲 ♿
12:40
Elektrociepłownia - Pętla 1237 → Niewodnicka - Spokojna 1314 🚳 ♿
12:46
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1239 → Katrynka 1304 🚳 ♿
13:29
Kleosin - Kraszewskiego 1258 → Zagumienna 1334 🚲 ♿
13
13:10
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1301 → Niewodnicka - Spokojna 1344 🚲 ♿
13:16
Elektrociepłownia - Pętla 1313 → Transportowa - Pętla 1347 🚳 ♿
13:53
Kleosin - Kraszewskiego 1322 → Zagumienna 1358 🚲 ♿
13:34
Elektrociepłownia - Pętla 1331 → Transportowa - Pętla 1405 🚳 ♿
13:34
Elektrociepłownia - Pętla 1331 → Niewodnicka - Spokojna 1408 🚲 ♿
14:13
Kleosin - Kraszewskiego 1342 → Zagumienna 1418 🚲 ♿
13:53
Elektrociepłownia - Pętla 1350 → Transportowa - Pętla 1424 🚳 ♿
14:01
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1352 → Niewodnicka - Spokojna 1435 🚲 ♿
14:01
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1354 → Sochonie - Pętla 1423 🚳 ♿
14
14:34
Kleosin - Kraszewskiego 1403 → Zagumienna 1439 🚲 ♿
14:17
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1408 → Niewodnicka - Spokojna 1451 🚳 ♿
14:13
Elektrociepłownia - Pętla 1410 → Transportowa - Pętla 1446 🚳 ♿
14:27
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1420 → Wasilków - Kościelna 1459 🚳 ♿
14:34
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1425 → Niewodnicka - Spokojna 1509 🚲 ♿
14:57
Kleosin - Kraszewskiego 1426 → Zagumienna 1502 🚲 ♿
14:34
Elektrociepłownia - Pętla 1431 → Transportowa - Pętla 1507 🚳 ♿
14:46
Elektrociepłownia - Pętla 1443 → Niewodnicka - Spokojna 1521 🚲 ♿
15:00
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1453 → Wasilków - Cmentarz 1527 🚳 ♿
14:57
Elektrociepłownia - Pętla 1454 → Transportowa - Pętla 1530 🚳 ♿
15:27
Kleosin - Kraszewskiego 1455 → Zagumienna 1532 🚲 ♿
15
15:13
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1504 → Niewodnicka - Spokojna 1548 🚲 ♿
15:16
Elektrociepłownia - Pętla 1513 → Transportowa - Pętla 1549 🚳 ♿
15:47
Kleosin - Kraszewskiego 1515 → Zagumienna 1552 🚲 ♿
15:25
Elektrociepłownia - Pętla 1522 → Niewodnicka - Spokojna 1600 🚲 ♿
15:32
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1525 → Sochonie - Pętla 1554 🚳 ♿
15:36
Elektrociepłownia - Pętla 1533 → Transportowa - Pętla 1609 🚳 ♿
16:06
Kleosin - Kraszewskiego 1534 → Zagumienna 1611 🚲 ♿
15:52
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1543 → Niewodnicka - Spokojna 1627 🚳 ♿
16:00
Elektrociepłownia - Pętla 1557 → Transportowa - Pętla 1633 🚳 ♿
16:29
Kleosin - Kraszewskiego 1557 → Zagumienna 1634 🚲 ♿
16
16:05
Elektrociepłownia - Pętla 1602 → Niewodnicka - Spokojna 1640 🚲 ♿
16:11
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1604 → Katrynka 1631 🚳 ♿
16:51
Kleosin - Kraszewskiego 1619 → Zagumienna 1656 🚲 ♿
16:24
Elektrociepłownia - Pętla 1621 → Transportowa - Pętla 1657 🚳 ♿
16:30
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1621 → Niewodnicka - Spokojna 1705 🚲 ♿
16:34
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1627 → Wasilków - Kościelna 1706 🚳 ♿
17:11
Kleosin - Kraszewskiego 1639 → Zagumienna 1716 🚲 ♿
16:44
Elektrociepłownia - Pętla 1641 → Transportowa - Pętla 1717 🚳 ♿
16:44
Elektrociepłownia - Pętla 1641 → Niewodnicka - Spokojna 1719 🚲 ♿
17
17:04
Elektrociepłownia - Pętla 1701 → Niewodnicka - Spokojna 1739 🚲 ♿
17:33
Kleosin - Kraszewskiego 1701 → Zagumienna 1738 🚲 ♿
17:05
Elektrociepłownia - Pętla 1702 → Transportowa - Pętla 1738 🚳 ♿
17:26
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1717 → Niewodnicka - Spokojna 1800 🚳 ♿
17:30
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1723 → Wasilków - Cmentarz 1756 🚳 ♿
17:59
Kleosin - Kraszewskiego 1727 → Zagumienna 1804 🚲 ♿
17:33
Elektrociepłownia - Pętla 1730 → Transportowa - Pętla 1804 🚳 ♿
17:39
Elektrociepłownia - Pętla 1736 → Niewodnicka - Spokojna 1813 🚲 ♿
18:19
Kleosin - Kraszewskiego 1748 → Zagumienna 1824 🚲 ♿
17:57
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1757 → Halicka - Pętla 1837 🚳 ♿
18:00
Elektrociepłownia - Pętla 1757 → Niewodnicka - Spokojna 1834 🚲 ♿
18
18:14
Elektrociepłownia - Pętla 1811 → Transportowa - Pętla 1845 🚳 ♿
18:48
Kleosin - Kraszewskiego 1817 → Zagumienna 1853 🚲 ♿
18:29
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1820 → Niewodnicka - Spokojna 1903 🚲 ♿
18:29
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1822 → Sochonie - Pętla 1849 🚳 ♿
18:31
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1831 → Halicka - Pętla 1911 🚳 ♿
18:44
Elektrociepłownia - Pętla 1841 → Niewodnicka - Spokojna 1918 🚲 ♿
19:17
Kleosin - Kraszewskiego 1846 → Zagumienna 1922 🚲 ♿
18:59
Elektrociepłownia - Pętla 1856 → Transportowa - Pętla 1930 🚳 ♿
19
19:03
Elektrociepłownia - Pętla 1900 → Niewodnicka - Spokojna 1937 🚳 ♿
19:46
Kleosin - Kraszewskiego 1915 → Zagumienna 1951 🚲 ♿
19:17
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1917 → Halicka - Pętla 1957 🚳 ♿
19:31
Elektrociepłownia - Pętla 1928 → Niewodnicka - Spokojna 2005 🚲 ♿
19:40
Elektrociepłownia - Pętla 1937 → Transportowa - Pętla 2011 🚳 ♿
19:51
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1944 → Katrynka 2009 🚳 ♿
20:17
Kleosin - Kraszewskiego 1946 → Zagumienna 2022 🚲 ♿
20:00
Elektrociepłownia - Pętla 1957 → Niewodnicka - Spokojna 2034 🚲 ♿
20
20:02
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2002 → Halicka - Pętla 2040 🚳 ♿
20:46
Kleosin - Kraszewskiego 2015 → Zagumienna 2051 🚲 ♿
20:33
Gen. Maczka - Świętokrzyska 2025 → Niewodnicka - Spokojna 2106 🚳 ♿
21:13
Kleosin - Kraszewskiego 2045 → Zagumienna 2117 🚲 ♿
20:49
Elektrociepłownia - Pętla 2046 → Niewodnicka - Spokojna 2122 🚲 ♿
20:46
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2046 → Halicka - Pętla 2124 🚳 ♿
20:51
Elektrociepłownia - Pętla 2048 → Transportowa - Pętla 2120 🚳 ♿
21
21:06
Al. Piłsudskiego - Kościelna 2100 → Sochonie - Pętla 2126 🚳 ♿
21:18
Elektrociepłownia - Pętla 2115 → Niewodnicka - Spokojna 2151 🚲 ♿
21:53
Kleosin - Kraszewskiego 2125 → Zagumienna 2157 🚲 ♿
21:57
Gen. Maczka - Świętokrzyska 2149 → Niewodnicka - Spokojna 2230 🚳 ♿
22
22:33
Kleosin - Kraszewskiego 2205 → Zagumienna 2237 🚲 ♿
22:12
Elektrociepłownia - Pętla 2209 → Transportowa - Pętla 2241 🚳 ♿
22:28
Gen. Maczka - Świętokrzyska 2220 → Niewodnicka - Spokojna 2301 🚲 ♿
22:40
Al. Piłsudskiego - Kościelna 2234 → Sochonie - Pętla 2300 🚳 ♿
22:47
Elektrociepłownia - Pętla 2244 → Al. Niepodległości - Lawendowa 2316 🚲 ♿
22:57
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2257 → Zagumienna 2300 🚳 ♿
23
23:21
Elektrociepłownia - Pętla 2318 → Transportowa - Pętla 2350 🚳 ♿
23:21
Elektrociepłownia - Pętla 2318 → Al. Niepodległości - Lawendowa 2350 🚳 ♿
Razem 178 pozycji

9 relacji z tego przystanku