Teraz jest godzina 3:42 · Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) · planowo 5 pojazdów w ruchu (*BETA)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 31N 32N 33N 34N 35N 36N 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 64 65 66 67 68 69 71 73 74 76 77 79 80 81 82 83 86 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
Stacja lub przystanek:


3 · 3 Maja - Markwarta
A · Akademicka - Igrzyskowa · Akademicka - Kaliskiego (UTP) · Akademicka - Rejewskiego · Akademicka - Romanowskiej · Andersa - Gieryna · Andersa - Kasztelańska · Andersa - Kleeberga · Andersa - Wolna · Armii Krajowej - Jeździecka · Armii Krajowej - Zamczysko · Artyleryjska - Zaświat
B · Babia Wieś · Baczyńskiego - Sandomierska · Baczyńskiego - Wojska Polskiego · Bajka · Barwna · Bałtycka - Głowackiego · Bałtycka - Skłodowskiej Curie · Belma · Białe Błota - Chlebowa · Białe Błota - Czekoladowa · Białe Błota - Czerska · Białe Błota - Kapliczna · Białe Błota - Kruszyńska · Białe Błota - Modra · Białe Błota - Sosnowa · Białe Błota - Urząd Gminy · Bielawy - peron 1 · Bielicka-Solskiego · Bora Komorowskiego - Braci Bażańskich · Bora Komorowskiego - Gieryna · Bora Komorowskiego - Kiedrowskiego · Bożenkowo - Bożenkowska · Bożenkowo - Harcerska · Bożenkowo - Osiedlowa · Brdyujście · Bronikowskiego - Śluzowa · Brzechwy - Szafirowa · Brzechwy - Szelburg Zarembiny · Brzoza · Brzozowa - Bielicka · Brzozowa - Jesionowa · Błonie
C · Centrum Onkologii · Chemiczna - Dachtery · Chemiczna - Energetyczna · Chemiczna - Eurogaz · Chemiczna - Ogrodnictwo · Chemiczna - Szczerby · Chmielniki - Plaża · Chmielniki I · Chodkiewicza - Gdańska · Chodkiewicza - Lelewela · Chodkiewicza - Paderewskiego · Ciele - Kościelna · Ciele - Makowa · Ciele - Myśliwska · Ciele - Ogrody · Ciele - Ogrody (Świetlica) · Ciele - Pogodna · Ciele - Źródlana · Cmentarna - Dobrzyńska · Cmentarna - Glinki · Cmentarna - Gniewkowska · Czarnówczyn · Czerkaska - Gdańska · Czerkaska - Sułkowskiego · Czyżkówko
D · Dachtery - Chemiczna · Deszczowa - Wichrowa · Deszczowa - Wiejska · Drzewce · Dworcowa - Matejki · Dworzec - Akademia · Dworzec Autobusowy · Dworzec Bielawy · Dworzec Błonie · Dworzec Fordon · Dworzec Główny · Dworzec Leśne · Dworzec Wschód · Dworzec Zachód · Dworzec Łęgnowo
E · Eskulapa · Eurogaz
F · Flisacka - Grunwaldzka · Focha - Opera · Fordon - Rynek · Fordońska - Bałtycka · Fordońska - Fabryczna · Fordońska - Gajowa · Fordońska - Kapliczna · Fordońska - Sochaczewska · Fordońska - Szajnochy · Fordońska - Traktorzystów · Fordońska - Wiadukt · Fordońska - Wiślana · Fordońska - Wyszogrodzka · Fordońska - Wyścigowa · Fordońska - Łowicka · Fredry - Warszawska
G · Garbary · Gdańska - Artyleryjska · Gdańska - Chodkiewicza · Gdańska - Cieszkowskiego · Gdańska - Dworcowa · Gdańska - Jeździecka · Gdańska - Las · Gdańska - Powstańców Warszawy · Geodetów - Pienińska · Geodetów - Wyzwolenia · Glinki · Glinki - Cmentarna · Glinki - Dąbrowa · Glinki - Eltra · Glinki - Polon · Glinki - Szpitalna · Glinki - Zajęcza · Glinki - Zelwerowicza · Glinki - początek · Glinki BFM · Grunwaldzka - Chojnicka · Grunwaldzka - Czarna Droga · Grunwaldzka - Filtrowa · Grunwaldzka - Flisacka · Grunwaldzka - Kanałowa · Grunwaldzka - Kolbego · Grunwaldzka - Kraszewskiego · Grunwaldzka - Przejście · Grunwaldzka-Kolbego · Głowackiego - Bałtycka · Głowackiego - Gajowa · Gądecz
H · Hetmańska - Kaszubska · Hutna Wieś · Hutnicza - Eberhardta · Hutnicza - Nowotoruńska
I · Inowrocławska - Skorupki · Inowrocławska - Zajezdnia
J · Jagiellońska - Piotrowskiego · Jagiellońska - Łużycka · Jagiellońska Łużycka · Jagodowo - Letnia · Jagodowo - Polna · Jana Pawła II - Wąbrzeska · Jana Pawła II - Ziemska · Januszkowo · Jarużyn - Bociania · Jarużyn - Krakowska · Jarużyn - Nowowiejska · Jarużyn - Rajska · Jasiniecka - Pod Skarpą · Jasiniecka - Trybowskiego · Jeździecka - Dżokejowa · Jeździecka - Gdańska · Jeździecka - Hipiczna · Jeździecka - Ogród Botaniczny
K · K. Wielkiego - Toruńska · Kaliskiego - Akademicka (UTP) · Kaliskiego - UTP · Kamienna - Fabryczna · Kamienna - Gajowa · Kamienna - Gdańska · Kamienna - Sułkowskiego · Kamienna - Wyszyńskiego · Kapuściska · Kazimierza Wielkiego - Toruńska · Kielecka - Smoleńska · Kielecka - Toruńska · Kleeberga - Andersa · Kolbego - Dzięciołowa · Kolbego - Grunwaldzka · Kolbego - Kogucia · Kolbego - Wielorybia · Korfantego - Prejsa · Koronowska - Wodociągi · Kozielec I · Kozielec pętla · Krajeńska - Wiejska · Kruszyn Krajeński - Jasiniecka · Kruszyn Krajeński - Mroźna · Kruszyn Krajeński - Słoneczna · Kruszyn Krajeński - Łąkowa · Kruszyńska - Krańcowa · Kruszyńska - Sowia · Królowej Jadwigi - Astoria
L · Las Gdański · Leśne · Lipniki - Akacjowa · Lipniki - STW · Lipniki - Wiadukt · Lipniki - Wierzbowa · Lisi Ogon - Bydgoska - Spokojna 1 · Lisi Ogon - Bydgoska 10-12 · Lisi Ogon - Potulicka - Dworska · Lisi Ogon - Potulicka - Szlachecka · Lisi Ogon - Potulicka - Wyczynowa · Lisi Ogon - Potulicka 32 - Hubertusa
M · Magnuszewska · Magnuszewska - Modrakowa · Maksymilianowo - Polna · Maksymilianowo - Szkoła · Maksymilianowo - Świetlica · Markwarta - 3 Maja · Matki Teresy z Kalkuty - Akademicka · Matki Teresy z Kalkuty - Romanowskiej · Matki Teresy z Kalkuty - Rydygiera · Mazowiecka - Pomorska · Meysnera - Opławiec · Mickiewicza - Teatr Polski · Mińska - Plonowa · Mińska - Studzienna · Modrzewiowa - Gdańska · Mokra · Morska · Most Kazimierza Wielkiego · Murowaniec - Kalinowskiego · Murowaniec - Strusia · Myślęcinek
N · Nad Torem - Chmurna · Nad Torem - Karolewska · Nad Torem - Orlicza · Nad Wisłą · Nakielska - Iglasta · Nakielska - Lisia · Nakielska - Notecka · Nakielska - Pijarów · Nakielska - Stawowa · Nakielska - Słoneczna · Nakielska - Tarnowska · Nakielska - Widok · Nakielska - Wiśniowa · Nakielska - Wrocławska · Nakielska - Wrzesińska · Nakielska - Żywiecka · Nekla - Akacjowa · Nekla - Ciepła · Nekla - Lesna · Nekla - Makowa · Nekla - Tęczowa · Niemcz - Kasprowicza · Niemcz - Krzyszkowiaka · Niemcz - Malczewskiego · Niemcz - Mickiewicza · Niemcz - Pod Wierzbami · Niemcz - Rutkiewicza · Niemcz - Słowackiego · Niemcz - Urocza · Niepodległości · Niepodległości pętla (peron 1) · Niklowa · Niwy · Niwy - Bieszczadzka · Niwy - Karkonoska · Niwy - Zakopiańska · Nowa Wieś Wielka - koniec · Nowotoruńska - Hutnicza · Nowotoruńska - Kielecka · Nowotoruńska - Plątnowska · Nowotoruńska - Prezydenta Lecha Kaczyńskiego · Nowotoruńska - Przepompownia · Nowotoruńska - Żółwińska · Nowotoruńska-Hutnicza · Nowotoruńska-Objazdowa · Nowy Rynek
O · Objazdowa - Nowotoruńska · Ogińskiego - Moniuszki · Opławiec - Biwakowa · Opławiec - Elektrownia · Opławiec - Internat · Opławiec - Kolonijna · Opławiec - Koronowska · Opławiec - Meysnera · Opławiec - Przedszkole · Opławiec - Soboczyńskiego · Opławiec - Wypoczynkowa · Orlicza - Nad Torem · Osielsko - Centralna · Osielsko - Gmina · Osielsko - Gryczana · Osielsko - Jana Pawła II · Osielsko - Kolonijna · Osielsko - Kwiatowa · Osielsko - Kąty · Osielsko - Leśna · Osielsko - Myślęcinek · Osielsko - Młyn · Osielsko - Wiązowa · Osielsko - Zacisze
P · Paderewskiego · Park Przemysłowy - Biurowiec · Park Przemysłowy - Exploseum · Park Przemysłowy - Falkowskiego · Park Przemysłowy - Gamma · Park Przemysłowy - Paciorkiewicza · Park Przemysłowy - Petersona · Park Przemysłowy - Raczkowskiego · Pelplińska - Jarużyńska · Pelplińska - Targowisko · Pelplińska - Taterników · Perłowa - Toruńska · Piaski · Pileckiego - Cmentarz · Pileckiego - Kmicica · Pileckiego - Rynkowska · Pileckiego - Żeglarska · Piłsudskiego - Swobodna · Piękna - Szubińska · Plac Piastowski · Plac Poznański · Plac Teatralny · Plac Weyssenhoffa · Plac Wolności · Plątnowska - Kościół · Plątnowska - Otorowska · Plątnowska - Przejazd · Pod Skarpą - Przemysła II · Pod Skarpą - Stamma · Pod Skarpą - Żemojtela · Podkowa - początkowy · Podmiejska - Kruszyńska · Port Lotniczy · Powstańców Warszawy - Gdańska · Powstańców Warszawy - Skromna · Powstańców Warszawy - Szpital Wojskowy · Powstańców Wielkopolskich - Lelewela · Powstańców Wielkopolskich - Wyszyńskiego · Połtyna - Szubińska · Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - Sandomierska · Przemysłowa · Przemysłowa - Os. Rzemieślnicze · Przemysłowa - Portowa · Przemysłowa - Przejazd · Przemysłowa - Tartak · Przylesie · Przyłęki - Biznesowa · Przyłęki - Cicha · Przyłęki - Kościół · Przyłęki - Młyńska · Przyłęki - Wodna · Prądocin · Prądocińska
R · Rejewskiego - Akademicka · Rejewskiego - Auchan · Rekinowa · Romanowskiej - Akademicka · Rondo Fordońskie · Rondo Grunwaldzkie · Rondo Inowrocławskie · Rondo Jagiellonów · Rondo Kujawskie · Rondo Maczka · Rondo Ossolińskich · Rondo Skrzetuskie · Rondo Toruńskie · Rondo Wielkopolskie · Rycerska
S · Sanatorium · Saperów - Czołgistów · Saperów - Komandosów · Saperów - Kąpielisko · Saperów - Ludwikowo · Saperów - Zakątek · Schulza - Stawowa · Schulza - Szubińska · Skandynawska - Ikea · Skarżyńskiego - Kwiatkowskiego · Skarżyńskiego - Twardzickiego · Skorupki · Skorupki - Czackiego · Skorupki - Jordanowska · Skorupki - Orla · Skłodowskiej Curie - Bałtycka · Skłodowskiej Curie - Gajowa · Skłodowskiej Curie - Jurasza · Skłodowskiej Curie - Łęczycka · Smoleńska - Budowlana · Smoleńska - Kielecka · Smoleńska - Pińczowska · Smukalska - Agrestowa · Smukalska - Baranowskiego nż · Smukalska - Błądzimska · Smukalska - Sanktuarium nż · Smukała · Solskiego - Bielicka · Solskiego - Kossaka · Solskiego - Ugory · Spiżowa - Ołowiana · Sporna - Toruńska · Spółdzielcza · Srebrna - Spiżowa · Srebrna - Stalowa · Stadion Zawisza · Stawowa - Władysława IV · Stawowa - XVI Pułku Ułanów Wielkopolskich · Stomil · Stroma - Kossaka · Stroma - Orla · Stryszek · Strzelce Dolne II · Strzelce Dolne III · Strzelce Górne - Diamentowa · Strzelce Górne - Gołębia · Strzelce Górne - Gądecka · Strzelce Górne - Jaworowa · Strzelce Górne - Szkolna · Strzelce Górne - Wilcza · Sułkowskiego - Czerkaska · Sułkowskiego - Kamienna · Szarych Szeregów · Szpitalna - Solna · Szpitalna - Łomżyńska · Szubińska - Gnieźnieńska · Szubińska - Piękna · Szubińska - Żwirki i Wigury
T · Tatrzańskie · Tor Regatowy · Tor Regatowy - koniec · Toruńska - Filmowa · Toruńska - Hala · Toruńska - K. Wielkiego · Toruńska - Kazimierza Wielkiego · Toruńska - Kielecka · Toruńska - Perłowa · Toruńska - Przyłubska · Toruńska - Równa · Toruńska - Spokojna · Toruńska - Sporna · Toruńska - Stomil brama · Toruńska - Tor awaryjny · Toruńska - Wieża ciśnień · Toruńska - Wypaleniska · Toruńska - Zajezdnia tramwajowa · Toruńska - Łuczniczki · Toruńska - Żupy · Trasa Uniwersytecka - Ujejskiego · Trybowskiego - Jasiniecka · Trybowskiego - Majtkowskiego · Trybowskiego - Matki Teresy z Kalkuty · Trzciniec - Sarnia · Trzęsacz I · Trzęsacz II · Twardzickiego - Kleina · Twardzickiego - Powalisza · Twardzickiego - Thommee · Twardzickiego - Witosa · Twardzickiego - Łochowskiego
U · UKW · Ugory - Nowodworska · Ugory - Solskiego
W · Warszawska - Fredry · Wiejska - Chojnicka · Wiejska - Deszczowa · Wiejska - Krajeńska · Wilczak · Wilcze - Gdyńska · Wilcze - Krakowska · Witebska - Gazbud · Witebska - Wschodnia · Więcka - Łowicka · Wojska Polskiego - Baczyńskiego · Wojska Polskiego - Dziatkiewicza · Wojska Polskiego - Hechlińskiego · Wojska Polskiego - Kładka · Wojska Polskiego - Petersona · Wojska Polskiego - Prezydenta Lecha Kaczyńskiego · Wojska Polskiego - Ujejskiego · Wulffa - Eberhardta · Wysoka - Koszarowa · Wyszogrodzka - Opalowa · Wyszyńskiego - Powstańców Wielkopolskich · Wyzwolenia - Brzegowa · Wyzwolenia - Derdowskiego · Wyzwolenia - Geodetów · Wyzwolenia - Geodetów) · Wyzwolenia - Komisariat · Wyzwolenia - Styki · Wyzwolenia - Swobodna · Wyścigowa · Wyżyny · Wyżyny pętla · Wzgórze Wolności · Władysława IV - Czerwonego Krzyża · Władysława IV - Stawowa · Włóki · Wąbrzeska
Z · Zamczysko - Armii Krajowej · Zamczysko - Gdańska · Zamczysko - pętla · Zaświat - Artyleryjska · Zaświat - Cmentarz · Zbożowy Rynek · Zielonka - Bocianowo · Zielonka - Orzechowa
a · al. Żołnierzy Wyklętych - Ciele
Ś · Śniadeckich - Gdańska · Śniadeckich - Sienkiewicza · Świetlicowa
Ł · Łochowice - Nakielska - Kanałowa · Łochowice - Nakielska - Kurkowa Sklep · Łochowice - Nakielska - Zajęcza (Pętla) · Łochowo - Nakielska 33 · Łochowo - Nakielska 34 - Cmentarz · Łochowo - Sosnowa nż · Łochowo - Szosa Bydgoska - Grabowa · Łochowo - Szosa Bydgoska - Kasztanowa · Łochowo - Szosa Bydgoska - Kwiatowa · Łochowo - Szosa Nakielska - Czereśniowa · Łochowo - Szosa Nakielska - Topolowa · Łochowo - Wierzbowa · Łochowska · Łoskoń · Łoskoń Zajezdnia · Łowicka - Szkoła · Łukasiewicza · Łęgnowo
Ż · Żeglarska - Ludwikowo · Żołędowo - Augustowska · Żołędowo - Koronowska · Żołędowo - Przyjazna · Żołędowo - Szkoła · Żołędowo - Tulipanowa · Żwirki i Wigury - Jaskółcza
Stacja lub przystanek:

· aktualizacja rozkładu: 2020-10-28 02:09 · przetwarzanie danych: 2020-10-28 00:04
dostawca danych: © bydgoszcz