Teraz jest godzina 21:34 · Olsztyn (warmińsko-mazurskie) · planowo 35 pojazdów w ruchu (*BETA)
1 2 3 101 103 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 116 117 120 121 124 126 127 128 129 130 131 136 141 201 202 203 204 205 302 303 304 305 307 309 N01 N02
Stacja lub przystanek:


A · Aeroklub Warmińsko-Mazurski (Lotnicza) · Aeroklub Warmińsko-Mazurski (Sielska) · Ameryka (Ameryka) · Andersa (Sikorskiego) · Antonowicza (Bukowskiego) · Armii Krajowej (Warszawska) · Auchan (Sikorskiego)
B · Barczewo (Barczewo) · Barczewo-Miła (Barczewo) · Barczewo-Pętla (Barczewo) · Barczewo-Szkoła (Barczewo) · Barczewo-Warmińska (Barczewo) · Barczewskiego (Borkowskiego) · Bartąg-Kolonia (Bartąg-Kolonia) · Bartąska (Wilczyńskiego) · Bartąska-Rondo (Bartąska) · Boenigka (Krasickiego) · Bohaterów Monte Cassino (Artyleryjska) · Borkowskiego (Borkowskiego) · Borowa (Jagiellońska) · Brzeziny (Wawrzyczka) · Budowlana (Lubelska) · Bydgoska (Jagiellońska)
C · Carrefour (Krasickiego) · Cementowa (Cementowa) · Cementowa (Lubelska) · Centrum (Piłsudskiego) · Centrum Kształcenia Zawodowego (Zientary-Malewskiej) · Chłodnia Olsztyn (Lubelska) · Cmentarz Dywity-Brama Wschodnia (Wadąska) · Cmentarz Dywity-Brama Zachodnia (Wadąska) · Cmentarz Dywity-Brama Zachodnia (Wojska Polskiego) · Cmentarz Poprzeczna (Cicha) · Cmentarz Poprzeczna (Poprzeczna)
D · D. H. Śliwa (Wilczyńskiego) · Dajtki (Zbożowa) · Dom Kombatanta (Fałata) · Dom Kultury Agora (Żołnierska) · Dorotowo (Dorotowo) · Dorotowo-Rybaczówka (Dorotowo) · Dożynkowa (Kłosowa) · Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa) · Dworzec Główny (Dworcowa) · Dworzec Główny (Partyzantów) · Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja) · Dworzec Zachodni (Artyleryjska) · Dywity (Dywity) · Dywity-Cefarm (Dywity) · Dywity-Gminny Ośrodek Kultury (Dywity) · Dywity-Grzybowa (Dywity) · Dywity-Olsztyńska (Dywity) · Dywizjonu 303 (Sikorskiego)
E · Emilii Plater (Kościuszki)
F · Filharmonia (Kościuszki)
G · Galeria Warmińska (Sikorskiego) · Galeria Warmińska (Synów Pułku) · Galeria Warmińska (Tuwima) · Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza) · Gdyńska (Pstrowskiego) · Grabowa (Bałtycka) · Graniczna (Pstrowskiego) · Grunwaldzka (Grunwaldzka) · Gryźliny (Gryźliny) · Gryźliny-Kolonia (Gryźliny) · Gryźliny-Szkoła (Gryźliny) · Gutkowo (Bałtycka) · Gutkowo (Słowicza) · Gębika (Wilczyńskiego)
H · Hala Urania (Obiegowa) · Hala Urania (Piłsudskiego) · Hallera (Hallera) · Hotel Park (Kalinowskiego) · Hotel Park (Warszawska)
I · Indykpol (Jesienna) · Indykpol-Biuro (Jesienna) · Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza) · Izba Administracji Skarbowej (Lubelska)
J · Jagiellończyka (Armii Krajowej) · Jagiellońska-Ogrody (Jagiellońska) · Jagiellońska-Szpital (Jagiellońska) · Jakubowo (Parkowa) · Jakubowo (Wojska Polskiego) · Janowicza (Wilczyńskiego) · Jarocka (Wilczyńskiego) · Jemioły (Hozjusza) · Jeziorna (Bałtycka) · Jezioro Długie (Bałtycka) · Jezioro Skanda (Pstrowskiego)
K · Kajki (Partyzantów) · Kalinowskiego (Kalinowskiego) · Kanarkowa (Bałtycka) · Kanta (Witosa) · Kaplityny-Południe (Barczewo) · Kaplityny-Południe (Kaplityny) · Kaplityny-Północ (Kaplityny) · Karolin (Tracka) · Karolin (Zientary-Malewskiej) · Kieźliny-Domagały Kapliczka (Słupy) · Kieźliny-Kościół (Kieźliny) · Kieźliny-Przedszkole (Kieźliny) · Klebark Mały (Klebark Mały) · Klebark Mały-Ogrody (Klebark Mały) · Kleeberga (Kleeberga) · Klewki (Klewki) · Kossaka (Niedziałkowskiego) · Kołobrzeska (Dworcowa) · Krasickiego-Wilczyńskiego (Krasickiego) · Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego) · Kubusia Puchatka (Krasickiego) · Kubusia Puchatka (Witosa) · Kudypy-Leśne Arboretum (Kudypy) · Kutrzeby (Kutrzeby) · Kłosowa (Sielska) · Kętrzyńskiego (Kościuszki)
L · Las Miejski (Wojska Polskiego) · Letniskowa (Bałtycka) · Likusy (Bałtycka) · Limanowskiego (Limanowskiego)
M · Makro (Lubelska) · Michelin-Biuro (Leonharda) · Michelin-Biuro (Piłsudskiego) · Michelin-Brama nr 3 (Piłsudskiego) · Michelin-Brama nr 6 (Leonharda) · Michelin-Brama nr 7 (Sprzętowa) · Mickiewicza (Kopernika) · Minakowskiego (Sikorskiego) · Miodówko (Miodówko) · Morwowa (Zientary-Malewskiej) · Myki-Ogrody I (Myki) · Myki-Ogrody II (Myki) · Myszki Miki (Witosa)
N · Nagórki (Wańkowicza) · Narcyzowa (Hozjusza) · Niepodległości (Kościuszki) · Nikielkowo (Nikielkowo)
O · Obi (Towarowa) · Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza) · Okrągła (Sielska) · Olsztynek (Olsztynek) · Olsztynek-Skansen (Olsztynek) · Olsztynek-Zamek (Olsztynek) · Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa) · Orłowicza (Wańkowicza) · Osiedle Generałów (Wilczyńskiego) · Osiedle Mazurskie (Pstrowskiego) · Osiedle Podgrodzie (Warszawska) · Osiedle Podleśna (Wiosenna) · Osiedle Zacisze (Bartąska) · Osińskiego (Barczewskiego) · Owocowa (Kłosowa) · Ośrodek Doradztwa Rolniczego (Jagiellońska)
P · Paderewskiego (Paderewskiego) · Panasa (Krasickiego) · Park Naukowo-Technologiczny - B1 (Trylińskiego) · Park Naukowo-Technologiczny - BK (Rejewskiego) · Park Naukowo-Technologiczny - L2 (Trylińskiego) · Paukszty (Wańkowicza) · Perkoza (Perkoza) · Pieczewo (Wilczyńskiego) · Piłsudskiego (Wyszyńskiego) · Piękna Góra (Pstrowskiego) · Plac Bema (Partyzantów) · Plac Inwalidów Wojennych (Dworcowa) · Plac Inwalidów Wojennych (Piłsudskiego) · Plac Pułaskiego (pl. Pułaskiego) · Plac Roosevelta (Mochnackiego) · Plac Roosevelta (Szrajbera) · Plac Roosevelta (Śliwy) · Planetarium (Piłsudskiego) · Plaża Miejska (Kapitańska) · Plaża Miejska (Sielska) · Polmozbyt (Piłsudskiego) · Poprzeczna (Poprzeczna) · Poranna (Bałtycka) · Pozorty (Tuwima) · Pstrowskiego (Wyszyńskiego) · Pstrowskiego-Dworcowa (Dworcowa) · Pstrowskiego-Dworcowa (Pstrowskiego) · Pstrowskiego-Sikorskiego (Obiegowa) · Pstrowskiego-Sikorskiego (Pstrowskiego) · Puszkina (Jagiellońska) · Płoskiego (Bukowskiego) · Płoskiego (Płoskiego) · Płoskiego (Witosa)
R · Radiowa (Wojska Polskiego) · Redykajny (Hozjusza) · Rejewskiego (Rejewskiego) · Reymonta (Reymonta) · Rolna (Kłosowa) · Rubinowa (Bartąska) · Różnowo (Różnowo) · Różnowo Stare (Różnowo) · Różnowo-Kolonia (Różnowo) · Różnowo-Osiedle (Różnowo)
S · Samulowskiego (Partyzantów) · Saperska (Armii Krajowej) · Seminarium Hosianum (Hozjusza) · Sienkiewicza (Żeromskiego) · Sikorskiego-Ogrody (Sikorskiego) · Sikorskiego-Wilczyńskiego (Płoskiego) · Sikorskiego-Wilczyńskiego (Sikorskiego) · Sikorskiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego) · Skwer Wakara (Kościuszki) · Składowa (Towarowa) · Sokola (Bałtycka) · Soplicy (Kołobrzeska) · Sprzętowa (Sprzętowa) · Spręcowo (Spręcowo) · Spręcowo-Klasztor (Spręcowo) · Spręcowo-Świetlica (Spręcowo) · Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków) · Stadion Stomil (Piłsudskiego) · Stalowa (Lubelska) · Stary Dwór (Słoneczna) · Stawiguda (Stawiguda) · Straż Pożarna (Niepodległości) · Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku) · Synów Pułku (Krasickiego) · Synów Pułku (Synów Pułku) · Szczęsne I (Szczęsne) · Szczęsne II (Szczęsne) · Szewczenki (Jagiellońska) · Szpital Dziecięcy (Dworcowa) · Szpital Dziecięcy (Żołnierska) · Szpital MSWiA (Sybiraków) · Szpital MSWiA (Wojska Polskiego) · Szpital Miejski (Niepodległości) · Szpital Wojewódzki (Obiegowa) · Szpital Wojewódzki (Żołnierska) · Słoneczna Polana (Słoneczna Polana) · Słoneczny Stok (Słoneczna) · Słupy (Słupy) · Słupy-Kościół (Słupy) · Słupy-Osiedle Leśne (Słupy)
T · Targowisko Miejskie (Grunwaldzka) · Teatr Lalek (Głowackiego) · Teatr Lalek (Kołobrzeska) · Teatr im. S. Jaracza (1 Maja) · Tomaszkowo (Tomaszkowo) · Tomaszkowo-Miody (Tomaszkowo) · Tor motocrossowy (Lubelska) · Towarowa-Budowlana (Budowlana) · Towarowa-Budowlana (Towarowa) · Towarowa-Cementowa (Bublewicza) · Towarowa-Cementowa (Towarowa) · Track (Tracka) · Tracka (Tracka) · Tęczowy Las (Płoskiego)
U · Uniwersytet-Centrum Konferencyjne (Dybowskiego) · Uniwersytet-Prawocheńskiego (Tuwima) · Uniwersytet-Prawocheńskiego (Warszawska) · Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima) · Uniwersytet-Rektorat (Warszawska) · Uniwersytet-Stadion (Warszawska) · Uniwersytet-Słoneczna (Dybowskiego) · Uniwersytet-Świetlista (Dybowskiego)
W · Wadąg (Wadąg) · Wawrzyczka (Wawrzyczka) · Wańkowicza (Krasickiego) · Westerplatte (Kołobrzeska) · Wioślarska (Bałtycka) · Witosa (Witosa) · Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (Sprzętowa) · Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (Towarowa) · Wrocławska (Jagiellońska) · Wrócikowo (Wrócikowo) · Wysoka Brama (11 Listopada) · Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej) · Wyspiańskiego (Wojska Polskiego) · Wędkarska (Bałtycka) · Wójtowa Rola-Ogrody I (Wójtowa Rola) · Wójtowa Rola-Ogrody II (Wójtowa Rola) · Wójtowo (Wójtowo) · Wójtowo-Fabryka (Wójtowo) · Wójtowo-Leszczynowa (Wójtowo)
Z · Zajezdnia MPK (Kołobrzeska) · Zajezdnia MPK (Leonharda) · Zakład Gazowniczy (Lubelska) · Zalbki (Zientary-Malewskiej) · Zatoka Miła (Miła) · Zatoka Miła (Sielska) · Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka) · Zespół Szkół Samochodowych (Wojska Polskiego) · Zezuj (Zezuj) · Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)
Ś · Św. Arnolda (Hozjusza) · Św. Wojciecha (Pieniężnego)
Ł · Ługwałd DK51 (Ługwałd) · Łupstych (Żurawia) · Łęgajny-Kasztanowa (Łęgajny) · Łęgajny-Modrzewiowa (Łęgajny) · Łęgajny-Pętla (Łęgajny) · Łęgajny-Stadion (Łęgajny) · Łęgajny-Wieś (Łęgajny)
Ż · Żbicza (Hozjusza) · Żelazna (Składowa) · Żeromskiego (Jagiellońska) · Żurawia (Bałtycka) · Żytnia-Szkoła (Kłosowa)
Stacja lub przystanek:

· aktualizacja rozkładu: 2020-06-02 02:09 · przetwarzanie danych: 2020-06-02 00:35
dostawca danych: © ZDiT Olsztyn