Teraz jest godzina 19:18 · Radom (mazowieckie) · planowo 63 pojazdów w ruchu (*BETA)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 N1 N2 N3
Stacja lub przystanek:


1 · 11 Listopada Sportowa · 11 Listopada Starowolska · 11 Listopada Zbrowskiego (NŻ) · 11 Listopada Żwirki i Wigury · 1905 Roku Kościuszki · 1905 Roku Obrońców · 1905 Roku Tytoniowa
2 · 25 Czerwca Kaufland · 25 Czerwca Skłodowskiej-Curie · 25 Czerwca Struga · 25 Czerwca Wysoka
A · Aleksandrowicza Józefowska (NŻ) · Aleksandrowicza Warszawska (NŻ) · Antoniówka · Antoniówka stacja PKP
B · Beliny-Prażmowskiego Dw. PKS · Bielicha I · Bielicha II · Bielicha III · Brata Alberta Michalczewskiego · Brata Alberta Ostrowiecka · Bulwarowa Długa · Bulwarowa Pośrednia (NŻ)
C · Cerekiew Cmentarz · Cerekiew I (NŻ) · Cerekiew Kościół · Chorzowska I (NŻ) · Chorzowska Wrocławska (NŻ) · Chrobrego Czysta · Chrobrego Kusocińskiego · Chrobrego Mierzejewskiego · Chrobrego Rapackiego · Chrobrego Sowińskiego · Chłodna Folwarczna · Chłodna Równa · Cymerysa-Kwiatkowskiego Błotnia · Cymerysa-Kwiatkowskiego Placowa · Czarnieckiego Zielona · Czarnoleska Urszuli · Czarnoleska Wierzbicka
D · Dworzec PKP · Długojowska Miedziana (NŻ) · Długojowska Odrodzenia · Długojów Górny · Dębowa Maratońska
E · Energetyków Brzustowska (NŻ) · Energetyków Gajl (NŻ) · Energetyków Nowa Wola Gołębiowska · Energetyków Stara Wola Gołębiowska · Energetyków Żółkiewskiego (NŻ)
F · Firlej Cmentarz · Folwarczna Chłodna · Folwarczna Iglasta · Folwarczna Mokra (NŻ) · Fołtyn I (NŻ)
G · Gajl Elektrociepłownia · Gajowa Łączna · Godowska Godna (NŻ) · Godowska I (NŻ) · Godowska Wiejska (NŻ) · Godów · Golędzin · Golędzin I · Golędzin II · Gołębiów Fołtyn · Gołębiów Holszańskiej · Groszowice · Grzecznarowskiego Galeria Feniks · Grzecznarowskiego Jana Pawła II (NŻ) · Grzecznarowskiego Osiedlowa · Grzecznarowskiego Śląska · Grzecznarowskiego Świerkowa · Grzmucin · Grzmucin I (NŻ) · Główna Kielecka · Główna Klonowica (NŻ) · Główna Krucza · Górna Słowackiego (NŻ)
H · Halinów
I · Idalin · Idalińska Wiertnicza
J · Jana Pawła II Grzecznarowskiego · Jana Pawła II Michalczewskiego · Jana Pawła II Sandomierska · Janiszew · Janiszew I (NŻ) · Janiszpol · Janów I · Janów II · Janów III · Józefów Szpital
K · Kaptur · Kasztelańska Jagienki · Kasztelańska Warszawska · Kaszubska Lubelska (NŻ) · Kaszubska Puławska · Kelles-Krauza 25 Czerwca · Kielecka Arbiter (NŻ) · Kielecka Garbarska (NŻ) · Kielecka Halinowska · Kielecka Kierzkowska · Kielecka Marglowa · Kielecka Mostowa (NŻ) · Kielecka Przytycka · Kielecka Skrajna (NŻ) · Kielecka Wolanowska · Kielecka Wośnicka · Kierzków · Kilińskiego Focha · Kilińskiego Urząd Miejski · Klwatecka Błędowska · Klwatecka Sznajdra (NŻ) · Klwatecka Warszawska · Kochanowskiego Lubelska (NŻ) · Kosowska Stasieckiego · Kosowska Sucha · Kosów · Kozienicka Bakalarza · Kozienicka Fołtyn · Kozienicka Gryczana (NŻ) · Kozienicka Hermanowicz · Kozienicka Lesiowska (NŻ) · Kozienicka Pacyńska · Kozienicka Potkańskiego · Kozienicka Północna · Kozienicka Żółkiewskiego · Kozłów · Kozłów I (NŻ) · Kościuszki Planty · Kończyce-Kolonia · Kusocińskiego Chrobrego · Kusocińskiego Żwirki i Wigury
L · Langiewicza Osiowa · Langiewicza al. Róż (NŻ) · Lasowice · Lasowice I · Lekarska Szpital · Limanowskiego Chopina · Limanowskiego Cmentarz · Limanowskiego Lustrzana · Limanowskiego MOPS · Limanowskiego Maratońska · Limanowskiego Młodzianowska · Limanowskiego Sucha · Limanowskiego Toruńska · Limanowskiego Wałowa · Listopadowa al. Róż (NŻ) · Lubelska Chorzowska · Lubelska Kaszubska · Lubelska Szczecińska
M · Makowiec · Makowiec Armii Krajowej · Makowiec Kościelna · Malczew · Malczewskiego Kelles-Krauza · Malczewskiego Wernera · Malczewskiej Langiewicza · Malenice · Malenicka I · Malenicka Poziomkowa (NŻ) · Malenicka Rzeckiego (NŻ) · Malenicka Szkoła · Maratońska Dębowa · Maratońska Limanowskiego · Maratońska Podhalańska (NŻ) · Mariacka Sedlaka · Mazowiecka Laskowa · Małęczyn Nowy · Małęczyn Nowy Cmentarz · Małęczyn Nowy I (NŻ) · Małęczyn Nowy Kościelna · Małęczyn Stary Leśna (NŻ) · Małęczyn Stary Makowska · Małęczyn Stary Pogodna (NŻ) · Małęczyn Stary Szkolna · Małęczyn Stary Ziembickiego · Michalczewskiego Brata Alberta · Michalczewskiego Jana Pawła II · Mickiewicza Katedra · Miedziana Długojowska (NŻ) · Mieszka I Aleksandrowicza (NŻ) · Mieszka I Królowej Jadwigi · Mieszka I Perzanowskiej (NŻ) · Mieszka I Piastowska · Mieszka I Żółkiewskiego · Milejowice Cerekiewska · Milejowice Jaworowa · Milejowice Kasztanowa · Mireckiego Reja · Mireckiego Wernera · Mokra Wernera · Myśliszewice · Młodocin Mniejszy I
N · Narutowicza Kościuszki · Narutowicza Podwalna · Natolin I (NŻ) · Natolin Szkoła (NŻ) · Nowa Wola Gołębiowska I · Nowa Wola Gołębiowska II · Nowa Wola Gołębiowska Potkańskiego
O · Obozisko · Ofiar Firleja Barlickiego (NŻ) · Ofiar Firleja Gombrowicza · Ofiar Firleja Warszawska · Okulickiego Polna · Okulickiego Przeskok · Okulickiego Rondo · Os. Gołębiów I · Os. Gołębiów II Paderewskiego · Os. Gołębiów II Sempołowskiej · Os. Michałów · Os. Południe · Os. Prędocinek · Os. Wośniki · Os. Zamłynie · Osiowa Krańcowa · Osiowa Langiewicza
P · Paderewskiego Sempołowskiej · Pileckiego Kelles-Krauza · Polna Równa · Pomorska Szczecińska (NŻ) · Poniatowskiego Dworzec PKP · Potkanowska Kłosowa (NŻ) · Potkanowska Starokrakowska (NŻ) · Potkanowska Żelazna (NŻ) · Potkanów Stalowa · Potkańskiego Nowa Wola Gołębiowska · Potkańskiego Podleśna · Południowa Wiejska · Pruszaków · Przejazd Idalińska · Przytycka Malczewskiej (NŻ) · Przytycka Uniwersytecka
R · Rajec Szkoła · Rajec Szlachecki I · Rajec Szlachecki II · Rajec Szlachecki III · Rapackiego Chrobrego · Rapackiego Sempołowskiej · Reja Wolność · Rodziny Winczewskich Warszawska · Rożki · Rożki I · Rzeszowska Idalińska
S · Sadków · Sadków I (NŻ) · Sadków II (NŻ) · Sadków Kościół (NŻ) · Sadków Lotnisko · Samorządowa Kielecka (NŻ) · Sienkiewicza Katedra · Sienkiewicza Moniuszki · Skaryszewska Inspektowa (NŻ) · Skaryszewska Kmicica (NŻ) · Skaryszewska Słowackiego · Sołtyków Główna · Sołtyków Skaryszewska · Stalowa Starokrakowska · Stara Wola Gołębiowska Energetyków · Stara Wola Gołębiowska I · Stara Wola Gołębiowska II · Starokrakowska Kościół (NŻ) · Starokrakowska Młyńska · Starokrakowska Nadrzeczna (NŻ) · Starokrakowska Nasypowa (NŻ) · Starokrakowska Potkanowska · Starokrakowska Szydłowiecka · Stańczyka Malczewskiego (NŻ) · Struga 25 Czerwca · Struga Niedziałkowskiego · Struga Szklana · Struga Zbrowskiego · Struga pl. Jagielloński · Sucha Limanowskiego · Sucha Wośnicka (NŻ) · Sycyńska Helleńska · Sycyńska Urszuli (NŻ) · Szarych Szeregów Warszawska (NŻ) · Szarych Szeregów Wernera · Szklana Kolberga (NŻ) · Szklana Olsztyńska · Szklana Struga · Słowackiego Gromadzka · Słowackiego Grzecznarowskiego (NŻ) · Słowackiego Idalińska · Słowackiego Kalińska · Słowackiego Kwiatowa · Słowackiego Ludowa · Słowackiego Makuszyńskiego · Słowackiego Nowogrodzka · Słowackiego Paciaka · Słowackiego Średnia · Słowackiego Żeromskiego
T · Toruńska Limanowskiego · Toruńska Wierzbicka · Traugutta Moniuszki · Traugutta Piłsudskiego
U · Uniwersytecka Przytycka · Uniwersytecka Szpital
W · Wacyn Osiowa · Wacyn Szpital · Wapienna Wolanowska · Warszawska 11 Listopada · Warszawska Barlickiego · Warszawska Janiszewska (NŻ) · Warszawska Klejowa (NŻ) · Warszawska Kusocińskiego · Warszawska Ofiar Firleja · Warszawska Rondo · Warszawska Rybna (NŻ) · Warszawska Witosa · Warsztatowa Potokowa (NŻ) · Warsztatowa Rondo (NŻ) · Wernera Chłodna · Wernera Malczewskiego · Wernera Mireckiego · Wernera Zielona · Wiejska Bukietowa · Wiejska Południowa · Wiejska Rolnicza · Wiejska Łanowa · Wiertnicza Idalińska · Wierzbicka Czarnoleska · Wierzbicka Gospodarcza (NŻ) · Wierzbicka Szkoła (NŻ) · Wierzbicka Tartaczna · Wierzbicka Toruńska · Wierzbicka Warsztatowa · Wincentów · Witkacego Godowska · Witkacego Sołtykowska (NŻ) · Witkacego Studzienna (NŻ) · Witosa Cmentarz · Witosa Działki · Witosa Rataja (NŻ) · Witosa Silikaty · Witosa Sita · Witosa Warszawska · Wjazdowa Biegunowa (NŻ) · Wojska Polskiego Lubelska · Wojska Polskiego Odrodzenia (NŻ) · Wojska Polskiego Ogrodnicza (NŻ) · Wojska Polskiego Słowackiego · Wolanowska Areszt (NŻ) · Wolanowska I (NŻ) · Wolanowska II · Wolanowska Milejowicka · Wolanowska Spadzista · Wolanowska Stroma · Wolanowska Wapienna (NŻ) · Wośnicka Londyńska (NŻ) · Wośniki Samorządowa · Wośniki Szkoła · Wośniki Szkoła (NŻ) · Wyścigowa Czackiego · Wyścigowa Jana Pawła II · Wyścigowa Radomskiego · Wólka Klwatecka · Wólka Klwatecka Mroza
Z · Zatopolice I (NŻ) · Zatopolice II · Zatopolice III · Zbrowskiego Gołębiowska (NŻ) · Zbrowskiego Leśniczówka · Zbrowskiego Olsztyńska · Zbrowskiego Orląt Lwowskich · Zbrowskiego Zientarskiego · Zenonów · Zielona Janiszew · Zielona Sarnia (NŻ) · Zwoleńska Kochanowskiego (NŻ)
Ś · Średnia Puławska · Średnia Słowackiego
Ł · Łukasika Kijewskiej
Ż · Żelazna Działki (NŻ) · Żelazna RADPEC · Żeromskiego Czachowskiego · Żeromskiego Sienna (NŻ) · Żeromskiego Słowackiego · Żeromskiego Traugutta · Żwirki i Wigury 11 Listopada · Żwirki i Wigury Kusocińskiego · Żwirki i Wigury Struga · Żółkiewskiego Sobieskiego
Stacja lub przystanek:

Stacja lub przystanek:

· aktualizacja rozkładu: 2018-11-27 17:03 · przetwarzanie danych: 2020-06-06 00:39
dostawca danych: © MZDiK Radom / Mikołaj Kuranowski